Profil společnosti

Profil společnosti

Řetězárna a.s. má své sídlo v obci Česká Ves, která volně navazuje na okresní město Jeseník ve směru na Mikulovice - státní hranice s Polskem.

Ve společnosti v současné době pracuje cca 250 zaměstnanců, převážně ve dvou a třísměnném provozu.

Řetězy, dráty a příslušenství desítek druhů

Hlavním výrobním programem naší společnosti je výroba svařovaných článkových řetězů od Ø 2 mm do Ø 60 mm v jakosti 24 až 120.

Vyrábíme zejména řetězy závěsné v třídě T8 a T10, řetězy pro zdvihadla  ( T, DAT, V), řetězy pro dopravníky ( včetně spojek, třmenů, hřebel a kol ).

Dále vyrábíme řetězy pro lesní hospodářství, rybářské řetězy, ochranné řetězy pro kolové nakladače, řetězy záběrové na lesní kolové traktory, řetězy sněhové pro nákladní automobily a traktory,  řetězy nezkoušené a kované příslušenství – háky, elevátorové třmeny, řetězové spojky apod.

Řetězy vyvážíme do celého světa

Ročně vyrábíme cca 10 000 tun všech druhů našich výrobků. Tuto produkci realizujeme v poměru cca. 18% v České republice a 82% na zahraničních trzích. V současné době naše výrobky dodáváme zhruba do 50 států světa. Největší odběratelé jsou zákazníci v Německu, Anglii, Polsku, Bělorusku, Ukrajině, Norsku, Španělsku, USA, Jižní Korei, Austrálii a Itálii.

Certifikáty zaručují kvalitu řetězů

Kvalifikovaní pracovníci, dlouhodobé zkušenosti, moderní stroje a zařízení se zavedeným a fungujícím systémem řízení jakosti dle ISO 9001, ekologie dle ISO 14001 a ochrany zdraví a bezpečnosti při práci ISO 45001 dávají našim zákazníkům jistotu, že u nás nakoupí kvalitní výrobky. Tuto kvalitu deklaruje mimo jiné i výrobkový certifikát udělený oborovou zkušebnou (BG) SRN v Hannoveru pro řetězy kladkostrojové, závěsné a závěsné komponenty jakosti 80, který vlastní pouze několik desítek firem na světě.

Fotografie
Řetězárna a.s.
Řetězárna a.s.
img_3971-2-1431978910.jpg
KER KEH 4.2
Obrázek bez názvu
IMG_0063.JPG